19.04.2018 PIĘKNA NA WIOSNĘ. KOBIECE WIECZORY PRZY WINIE (Kraków)

19.04.2018 w godzinach 19:00-21:00
Kobiety i WinoWiosna, wino i uroda.

W tym niesamowitym czasie świeżości i rozkwitania, serdecznie zapraszamy na kolejny Kobiecy wieczór przy winie, który już w ten czwartek 19.04. w również rozkwitającym ogródku restauracji Sissi Restaurant & Wine. Dajmy sobie chwilę na pomyślenie o swoim pięknie na wiosnę.

W trakcie spotkania wina austriackie i kosmetyki z winogron. Z czym i jak wina pić, jakie szczepy są naprawdę rozpoznawalne i o jakich stylach wina austriackiego można mówić? Tego wszystkiego można dowiedzieć się przy kieliszku wina i dobranych do niego przekąskach.

Drugim elementem spotkania będą dermo-konsultacje oparte na zabiegach pielęgnacyjnych "Instant beauty" i badania skóry skanerem Aramo Portable Integration...
API-100, które przeprowadzi jedna z najsłynniejszych firm produkujących kosmetyki z winogron- Caudalie.

To oraz równie cenna możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń i poznania nowych Kobiet już w najbliższy czwartek w Krakowie.

Każda uczestniczka spotkania ma szanse na otrzymanie wyjątkowych nagród m.in. najnowszej książki Wiedzy o Winie redektorów magazynu Czas Wina Michała Bardela i Wojciech Gogolińskiego, która po raz pierwszy pojawi się właśnie u nas.

Informacje praktyczne:
co: Kobiece wieczory przy winie, Stowarzyszenie Kobiety i Wino
kiedy: 19.04.2018. (czwartek) godz. 19:00
gdzie: Sissi Restaurant & Wine, Krupnicza 3, Kraków
za ile: 60 zł/40 zł (dla Członkiń Stowarzyszenia)
Bilety dostępne w serwisie Evenea ➡
https://bit.ly/2GOu386
Ilość miejsc ograniczona

Kobiece wieczory przy winie, to comiesięczne spotkania kobiet które kochają życie. Jest to czas na wymianę doświadczeń, opowieść o sobie i dobrą zabawę w kobiecym gronie. Za każdym razem nowy inspirujący mówca oraz nowe ekscytujące miejsce na mapie Krakowa i Warszawy.

Koniecznie zabierzcie wizytówki!

Do zobaczenia w czwartek!


Kliknięcie w wydarzeniu opcji WEZMĘ UDZIAŁ nie gwarantuje uczestnictwa w spotkaniu