21.03.2018 PRZY POLSKIM WINIE. PIONIERZY - LIDERZY (Kraków)

21.03.2018 w godzinach 19:00-21:00


Pobudka! Są takie nosy, które z łatwością przedzierają się przez warstwę smogu i czują wiosnę w powietrzu. A to dodaje energii i zagrzewa do działania. To działajmy i przywitajmy wiosnę imponująco. Przy polskim winie!

Pionierzy - Liderzy to pomysł, który siedział w naszych głowach od dawna. Sięgniemy do początków, ale nie tych sprzed setek lat ale tych sprzed kilku dekad, do faktów, które wpłynęły na obecny stan polskiego winiarstwa.
Zajrzymy do winnic, tych pionierskich, może ciut zapomnianych albo raczej mniej medialnych i do tych, o których często słyszymy. Kto za nimi stoi? Co kierowało ludźmi, którzy decydowali się na taki krok. Jak potoczyły się ich winne losy?

Naszym Gościem będzie postać - legenda,...
człowiek, który zahipnotyzował dziesiątki kolejnych winnicomaniaków. Roman Myśliwiec - prekursor odrodzenia polskiego winiarstwa i jego niedościgniony popularyzator. Człowiek, który żyje pasjami, fotograf, narciarz, miłośnik górskich wędrówek.Winoman - Food&Wine przygotuje dla Was iście wiosenne menu. A i Podkarpackie Pole również zaskoczy smaczną nowalijką.

Na krótką pogawędkę wpadniemy do Winnicy Golesz, Winnicy Zadora, Winnicy Kinga, Winnicy Turnau, Winnicy Płochockich, Winnic Wzgórz Trzebnickich i Winnicy Spotkaniówka.

7 WIN i 4 porcje degustacyjne
Przy polskim winie w pierwszy dzień wiosny. ZAPRASZAMY

bilety w cenie 60 zł/os
dostępne online na
www.przypolskimwinie.evenea.pl

W wydarzenie zamieszani:portalenoturystyczny.pl
Galicia Wine & Travel Tours Odwiedź winnicę
Winoman - Food&Wine