04.12.2017 MIKOŁAJKOWA DEGUSTACJA SZMAPANÓW (Warszawa)

04.12.2017 w godzinach 17:30-21:00


Zapraszamy Państwa do udziału w Mikołajkowej degustacji szampanów, która będzie jednocześnie inauguracją cyklu spotkań "Spacerem po Szampanii".

Tym razem spotykamy się na dwa dni przed Mikołajkami w Sklepie Firmowym Domu Szampana w Astoria Prestige Offices przy ul. Przeskok 2, aby w miłej, nieformalnej atmosferze spróbować i omówić wybrane przez nas szampany. Są to propozycje od czołowych butikowych producentów, które naszym zdaniem przypadną do gustu zarówno koneserom szampana, jak i osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z musującym trunkiem apelacji Champagne.

Razem przekonamy się, jak smakuje mineralne blanc de blancs ze słynnego terroir Cuis, postaramy się zrozumieć dlaczego Alain Bernard od lat jest
jednym z najlepiej sprzedających się szampanów, odkryjemy niezwykły urok szczepu Pinot Meunier w wydaniu producenta znanego ze swej pasji do balonów, a na koniec rozsmakujemy się w dyskretnej słodyczy szampana demi-sec od Nominé-Renard. Jesteśmy przekonani, że podczas degustacji każdy znajdzie szampana najbardziej odpowiadającego własnym preferencjom. Co więcej, w dniu spotkania będzie mógł go zakupić z aż 20-procentową zniżką. A uczestnikom chętnym do dalszych poszukiwań oferujemy - również wyłącznie w dniu Mikołajkowej degustacji szampanów - 15% rabatu na wszystkie pozycje ze sklepu.

Zapraszamy - będzie przyjemnie, przystępnie i profesjonalnie. No i przede wszystkim - baaardzo musująco!

Data: 4 grudnia 2017 od godz. 17.30
Cena: 49 zł/os. (obowiązuje przedpłata)

Lista szampanów:

- Pierre Gimonnet Brut Blanc de Blancs Cuis Premier Cru
- Alain Bernard Brut Premier Cru
- Salmon Brut Réserve 100% Pinot Meunier
- Nominé-Renard Demi-Sec


Szczegółowe informacje i zapisy:

tel. 600 011 539
sklep@dom-szampana.pl