21.09.2017 KURS WIEDZY O WINIE: HISZPANIA - NAJWAŻNIEJSZE SZCZEPY (Warszawa)

21.09.2017 w godzinach 19:00-20:30


Zapraszamy na kurs wiedzy o winie:
Hiszpania - najważniejsze szczepy. Kurs kierowany do osób chcących zapoznać się i zacząć odróżniać szczepy pochodzące z Hiszpanii. Metoda degustacji: oko-nos-usta. Degustacja przepleciona szerokim komentarzem. Degustacja 8 wysokiej klasy win z Hiszpanii ze szczepów takich jak: Macabeo, Verdejo, Garnatxa Blanca, Monastrell, Tempranillo, Bobal, Garnacha.
Degustowane wina:
1. Cava Flor de Raim Brut D.O.
2. Las Colinas del Ebro Garnatxa Blanca Terra Alta D.O.
3. Marques de Grinon Cerro La Hormiga Verdejo Rueda D.O.
4. DNA Murviedro Eko Alicante D.O.P.
5. Las Gavias Garnacha Campo de Borja D.O.
6. Murviedro Cepas Viejas Utiel Requena D.O.P.
7. Marques de Murrieta Reserva Finca Yga...
y Rioja D.O.C.
8. Manuel Manzaneque Nuestra Seleccion Finca Elez D.O.


Degustację poprowadzi Jarosław Cybulski – koneser i kolekcjoner, twórca czołowych firm zajmujących się importem wysokiej jakości win. Aktualnie prezes i współwłaściciel Wine4You. Wieloletni doradca przy kancelarii Prezydenta RP w zakresie doboru win i potraw na oficjalnie przyjęcia Głów Państw (m.in. królowej Holandii Beatrix, prezydenta USA Billa Clintona, króla Malezji i wielu innych prezydentów i premierów). Doradzał wielu znanym osobistościom ze świata kultury i biznesu. Jest autorem i konsultantem licznych artykułów i wydawnictw oraz uczestnikiem audycji radiowych i telewizyjnych o tematyce winiarskiej. Organizuje spotkania miłośników win, warsztaty i szkolenia, prezentacje lub kolacje połączone z degustacją wina.

Cena 130zł/os.

Osoby zainteresowane prosimy o rezerwację mailową pod adresem: info@nowina.waw.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty kwoty 130zł na konto: 75 1750 0009 0000 0000 3386 2512. W tytule przelewu prosimy napisać "warsztaty wina hiszpańskie, imię i nazwisko uczestnika/uczestników".