17.09.2017 W LABIRYNCIE ETYKIET (Rzuchowa)

17.09.2017 w godzinach 17:00-20:00


Tarnowska Organizacja Turystyczna, Małopolskie Stowarzyszenie Winiarzy oraz Winnica Zadora zapraszają na kolejne spotkanie z lokalnymi winnicami Pogórza pn. „W labiryncie etykiet”.

W trakcie spotkania Państwo Michałowscy zaprezentują swoją Winnicę Zadora oraz wprowadzą uczestników w temat przepisów związanych z założeniem i prowadzeniem winnicy.

Z kolei
Anna Nowakowska poprowadzi prelekcję nt. „W labiryncie etykiet”, czyli nieco porad jak wybierać wino, aby uniknąć większych rozczarowań, zaoszczędzić czas i nie zrujnować kieszeni zanim odnajdziemy swoje smaki w świecie win. Będzie też o tym, co możemy wyczytać z etykiety, charakterystyka najbardziej popularnych szczepów winorośli i stylu wina.

Organizato
rzy zapewniają przekąski i gorący posiłek. Podczas wieczoru zaprezentowane zostaną 4 wina z Winnicy Zadora (białe i czerwone).

Miejsce:
Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej
17 września 2017r., godz. 17.00-20.00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Chęć udziału prosimy zgłaszać poprzez e-mail: lottot@wp.pl najpóźniej do dnia 15 września 2017 roku (tj. piątek).

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji prosimy o przekazanie takiej informacji drogą mailową do piątku do godz. 15.00.

Spotkanie z lokalnymi winnicami Pogórza są częścią projektu pn. „Opracowanie strategii turystyki winiarskiej jako nowej marki turystycznej Pogórza” na realizację którego Tarnowska Organizacja Turystyczna otrzymała wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy!