07.09.2017 PODRÓŻ PO WINACH ŚWIATA: KOLACJA Z VILLIERA WINES (Warszawa)

07.09.2017 w godzinach 18:30-23:00


Już w najbliższy czwartek zapraszamy na wyjątkową kolację "Podróż po winnicach świata: Kolacja z Villiera Wines" połączoną z degustacją win.

Do specjalnie przygotowanego przez naszego szefa kuchni menu będziemy serwować sztandarowe wina z uznanej na całym świecie winnicy Villiera Wines. Gościem specjalnym będzie założycielka Villiery Cathy Brewer, która opowie o niezwykłej historii winnicy i każdym z jej win oraz członek zarządu Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i akredytowany nauczyciel kursów Wine and Spirit Educational Trust Szymon Milonas.

Kolację rozpocznie aperitif w postaci słynnego Brut. Następnie serwowane będą przystawki, dwa dania główne oraz deser. Do każdej z pozycji podamy odpowiednie wino z V
illiera, w tym Jasmine, beczkowane Chenin Blanc czy Pinotage.

Każde z win próbowanych podczas degustacji będzie można nabyć. Przy większej ilośći z przyjemnością dostarczymy je pod wskazany adres.

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 145 zł.

Ze względu na charakter wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona.

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z managerem restauracji oraz wpłatę zaliczki:
tel. +48 604 425 540
manager@castello.pl

Jeżeli jesteś miłośnikiem win z winnic położonych w słynnym winiarskim regionie Stellnebosh lub po prostu chcesz poznać bliżej fascynujący świat wina, nie może cię zabraknąć!

*O winnicy Villiera Wines...

Od ponad 30 lat rodzinna winnica Villiera Wines położona w słynnym winiarskim regionie Stellnebosh, Western Cape (RPA) zachwyca miłośników wina na całym świecie. Jej specjalizacją są wina organiczne z typowych dla regionu szczepów Pinotage i Chenin Blanc. Każda butelka Villiera Wines jest oznaczona certyfikatem jakości: Integrity & Sustainability, który potwierdza naturalny i nieinwazyjny sposób produkcji oraz jest gwarancją najwyższej jakości.

W 2017 roku trzy wina spod szyldu Villiera Wines – Jasmine, Brut i Monro zostały rekomendowane przez Stowarzyszenie Sommelierów RPA, jako najlepsze wina w swojej kategorii.