09.04.2017 SEMINARIUM I DEGUSTACJA WIN "KOBIECY PIERWIASTEK ENOLOGII (Kraków)

09.04.2017 w godzinach 14:00-15:30Najedzeni Fest! i Kobiety i Wino zapraszają na niezwykłe spotkanie, "KOBIECY PIERWIASTEK ENOLOGII", seminarium poświęcone kobietom, które w znaczący sposób wpłynęły na rozwój światowego winiarstwa. Dodatkowo wykład uświetni degustacja win stworzonych kobiecą ręką. Nie może być inaczej.

Od Veuve Cliquot przez Baroness de Rothchild do Jancis Robinson. To historia "sufrażystek" świata winiarskiego na obydwu półkulach, które walczyły o równe prawa do edukacji winiarskiej, występowania w panelach degustacyjnych i jurorskich oraz o prawo do głosu w świecie winiarskim. Opowieść o staraniach, by opinia kobiet miała istotne znaczenie na podaż i popyt wina co doprowadziło do sukcesów dzisiejszych producentek wina, eno
lożek, sommelierek i dziennikarek winiarskich na całym świecie.

O łączeniu obowiązków życia prywatnego z rozwojem kariery zawodowej i sukcesach opiniotwórczych liderek światowego winiarstwa opowiedzą Zuzanna Biel, Wiceprezes Stowarzyszenia Kobiety i Wino i Tatiana Mucha, właścicielka Galicia Wine & Travel Tours Odwiedź winnicę.

Bilety:
ulgowy 30 zł/os. dla członkiń Stowarzyszenia Kobiety i Wino
normalny 40 zł/os.
Dostępne na :
https://kobiecypierwiastekenologii.evenea.pl/
Kontakt: biuro@kobietyiwino.com

W seminarium i degustacji mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.