30.03.2017 KOCH'AJ TRZY W JEDNYM - DEGUSTACJA CZWARTKOWA (Warszawa)

30.03.2017 w godzinach 20:00-22:00


Zakochajcie się razem w nami w węgierskich winach w trakcie kolejnej Degustacji Czwartkowej w Restauracji Borpince i Klubowiniarni La'Bor

Na pewno zastanawiacie się Państwo, skąd tak nietypowy tytuł degustacji. Otóż tym razem zapraszamy Państwa na premierę win z winiarni KOCH, która to swoje wino produkuje w trzech sąsiadujących ze sobą regionach: Villány, Szekszárd i Hajós-Baja.

W ramach degustacji będzie do spróbowania 6 różnych win, z czego 2 będą białe, a 4 czerwone. Wśród prezentowanych trunków aż dwa będą z rocznika 2012, zatem to doskonała okazja by wyraźnie ocenić, czy wyczuwalna jest różnica między winem 5 letnim a młodszym.

Z racji, że cała degustacja powiązana jest z magiczną trójką, będziemy też...
mieli wyjątkowo specjalną ofertę dla wszystkich uczestników. Na każdą trzecią butelkę wina zakupioną w czasie, lub bezpośrednio po degustacji, otrzymacie Państwo 30% rabatu (od ceny najtańszego wina).

Zatem - zapraszamy! To będzie naprawdę potrójnie wspaniały wieczór.

Degustacja Czwartkowa
"KOCH'aj Trzy w Jednym"
30 III 2017 od godz. 20.00
WSTĘP: 30,- zł/os.

Degustacja realizowana jest w formule mieszanej - koktajlowo-zasiadanej. O dostępności miejsc siedzących decyduje moment przyjścia na degustację, dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas o czasie, lub też chwilę przed degustacją.