08.04.2017 KIERMASZ WIN: WIETRZENIE MAGAZYNÓW (Łódź)

08-09.04.2017 w godzinach 11:00-18:00


W dniach 8-9 kwietnia w godz. 11.00-18.00, poza normalnym funkcjonowaniem sklepu i restauracji, zapraszamy na wiosenne wietrzenie magazynów! Jesteśmy w trakcie wymiany asortymentu win, w ostatnich tygodniach pojawiły się nowe butelki na naszych półkach, ale musimy dla kolejnych zrobić miejsce. Wyprzedajemy więc wina w bardzo korzystnych cenach! Będą to wina różne i pozbywamy się ich z różnych powodów: zniszczone etykiety, wina u progu swojego życia, pojedyncze butelki ze starego asortymentu, który nie będzie kontynuowany itp. Będą wina włoskie, francuskie, hiszpańskie, ale także z Nowego Świata.

Będzie to więc okazja do uzupełnienia zapasów na wiosnę o wyjątkowo atrakcyjne cenowo propozycje. Te wina, których jest dostępnych jeszcze więcej będziemy sprzedawać na kartony, np. 4+2gratis lub wręcz 3+3 gratis, mniejsze ilości z rabatami 20%, 50%, a nawet wyższymi!

Uwaga: wina zakupione na kiermaszu nie mogą być konsumowane na miejscu.
Kiermasz win będzie się odbywał jedynie w te 2 dni, podczas Street Food Festiwalu. Nie będziecie w te dni mogli podjechać pod drzwi Klubu Wino, ale nie martwcie się, dysponujemy wózkiem, którym z przyjemnością zawieziemy zakupione kartony do Waszego auta.

Do zobaczenia!