01.12.2016 WIELKA DEGUSTACJA WIN GRECKICH (Warszawa)

1 grudzień w godzinach 10:00-14:00


Grecja to najstarszy kraj winiarski w Europie. Szczyci się tysiącletnią historią winiarstwa, ogromnym bogactwem lokalnych szczepów i znakomitymi apelacji – od Náoussy w Macedonii po Nemeę na Peloponezie i wyspiarskie Santorini.
 
To nieodkryta ziemia winiarska, słabo reprezentowana na polskim rynku. Ogromny potencjał komercyjny – wina greckie mogą pochwalić się rewelacyjnym stosunkiem ceny do wysokiej jakości. W Grecji co roku spędza urlop ponad 500 tys. Polaków – po powrocie chcą pić te same wina. W 2017 roku planowane są intensywne działania marketingowe wspierające sprzedaż win greckich w Polsce.
 
W degustacji wezmą udział zarówno producenci już dostępni w Polsce, jak i poszukujący przedstawicieli. Zapraszamy zarówno importerów, jak i restauracje i winoteki.
Zapraszamy na szeroki przegląd win w atrakcyjnych cenach. Ponad 40 win do degustacji w nowym formacie – free pour – degustujesz w swoim tempie te wina, które Cię interesują.
Na miejscu informacji udzielają przedstawiciele wybranych producentów oraz eksperci Winicjatywy.
 
Udział biorą:
Alpha Estate (Macedonia) – poszukuje importera w Polsce
Argyros (Santorini) – poszukuje importera w Polsce
Biblia Chora (Kavala)
Gaia Estate (Nemea & Santorini)
Gerovassiliou (Macedonia)
Kosta Lazaridi (Drama)
Mercouri (Peloponez)
Lyrarakis (Kreta) – poszukuje importera w Polsce
Skouras (Nemea) – poszukuje importera w Polsce
Theopetra (Tesalia) – poszukuje importera w Polsce
Tsantalis
 
Pełna lista win wkrótce.
Impreza tylko dla przedstawicieli branży winiarskiej – wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane. Wstęp tylko po rejestracji – kliknij link poniżej.
W godz. 11.00–12.00 seminarium o winach greckich poprowadzi Wojciech Bońkowski – zaznacz właściwą opcję w formularzu rejestracyjnym.