30.08.2016 DEGUSTACJA WIN CAN RÀFOLS DELS CAUS (Warszawa)

30 sierpień w godzinach 18:00-21:00


CAN RÀFOLS DELS CAUS Rafols dels Caus – jedna z najbardziej prestiżowych winnic w Penedes. Winnica innowator i trendsetter, a jednocześnie tworząca wina oddające charakter ziemi i szczepów. A jest czym się zachwycać, powstają tu wina białe, różowe, czerwone i Cavy. Znalazła się na szlaku tegorocznej katalońskiej wyprawy Winicjatywy, a wina opisał w wielokrotnych degustacjach Wojtek Bońkowski. W Wino & Friends będą Państwo mogli zapoznać się z przekrojem twórczości Can Rafols Dels Caus próbując 2 win czerwonych, 1 białego, 1 różowego i wspaniałej Cavy. Podczas degustacji, wina przedstawiać będzie Łukasz Gajewski – importer win. Spróbujemy:
1. Petit Caus tinto
2. Petit Caus blanco
3. Petit Caus rosado
4. Cava T
erra Prima Reserva
W Can Rafols dels Caus, właściciel winnicy, Carlos Esteva, tworzy wina przy udziale wspólników. Can Camps natomiast, to jego prywatny projekt, gdzie tworzy wino tylko z własnych marzeń – bezkompromisowe. Spróbujemy:

5. Pedradura 2006
Winnica
Mas Oller to także dziecko Carlosa Estevy. Poznamy tu wino, w którym gęste owoce Grenache i pieprz Syrah otulają kręgosłup Cabernet Sauvignon:

6. Mas Oller Pur 2012
Serdecznie Panstwa zapraszamy:

GDZIE: Wino & Friends, ul Pokorna 2 / U24 KIEDY: o dowolnej porze w godz. 18:00 - 21:00.
CENA i REZERWACJA: Cena biletu 40 zł, rezerwacji i opłaty można dokonać osobiście w Wino & Friends, lub przelewem.
KONTAKT: tel.: 600 455 262, mail: kontakt@winoandfriends.pl
WINA: Wszystkie degustowane wina dostępne są u importera „Pod Pretextem” i w sklepie „Wino & Friends” w tej samej cenie.